До уваги Батьків та відвідувачів дітей!

Для запобігання виникнення та поширення інфекційних хвороб категорично забороняється під час відвідування дітей годувати їх продуктами домашнього харчування.

У заклад приймаються діти: сироти, підкинуті, одиноких матерів, з неповних сімей, відібрані від батьків за рішенням судових органів,  батьків позбавлених батьківських прав,  батьків, котрі не мають можливості їх виховувати (за станом здоров’я, в зв’язку з тривалим від’їздом, відбуванням покарання, знаходженням під вартою в період слідства, у зв’язку з важкими матеріально-побутовими умовами та інше), які знаходяться в ЛПЗ і не забрані батьками або особами, які їх заміняють, з дефектами фізичного розвитку, хворобами ЦНС та розладами психіки незалежно від наявності батьків, ВІЛ – інфіковані діти.

Влаштування дітей в КНП ЛОР «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Любисток» з м.Львова та Львівської області здійснюється згідно з розпорядженнями районних адміністрацій або рішеннями виконавчих комітетів місцевих рад з відповідними документами, залежно від статусу дитини.

Документи для влаштування дітей до Будинку дитини оформляються за місцем їх постійного проживання батьками чи закладами, де діти знаходяться на утриманні та лікуванні.

Документи, які необхідні для влаштування дітей в Будинок дитини:

  1. Оригінал свідоцтва про народження.
  2. Витяг ВДРАЦС, в якому була проведена реєстрація народження дитини, про соціально-правовий статус батьків (одинока мати, перебуває в шлюбі; шлюб розірвано).
  3. Розпорядження районної (міської) держадміністрації про влаштування дитини у Будинок дитини із зазначенням терміну перебування та забезпечення
  4. Медичний висновок, виписку з історії розвитку дитини (Ф.112) та  картку щеплень (Ф.63).

Для влаштування дітей за заявою батьків, необхідно додатково надати:

  • заяву батьків/ одинокої матері, батька про тимчасове влаштування
  • довідку про склад сім’ї, реєстрацію дитини за місцем реєстрації батьків.
  • довідку про отримання державної соціальної допомоги на дитину (з управління праці та соціального захисту населення/з місця праці)

Відвідування дітей у закладі батьками можна здійснювати щоденно з 11:00 год.. до 11:30год.  та 16:30 год.. до 18:00год.   у присутності  медперсоналу.

При введенні у закладі карантину відвідування дітей тимчасово припиняється.