КНП ЛОР «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Любисток» є закладом охорони здоров’я, що надає спеціалізовану медичну допомогу дітям визначених профілів. В нашому закладі виховуються діти, які з раннього віку позбавлені батьківської опіки – діти-сироти, із соціально-неадаптованих сімей, діти, від яких відмовилися батьки, з багатодітних сімей, діти, батьки яких перебувають у місцях позбавлення волі, діти з інвалідністю з різноманітним вродженими та набутими вадами та інші.

Дитинство – найпрекрасніша пора в житті кожної людини, а також і найважливіша, коли формується наш характер, уподобання, моральні цінності. Важливо, щоб воно було щасливим.

Ще змалечку людина повинна жити в добрі, спокої, злагоді, ніжності, порозумінні, повазі — тоді й життя буде яскравішим, цікавішим.  Любов і турбота батьків – це запорука того, що дитина у майбутньому буде почувати себе впевнено, комфортно у будь-яких ситуаціях.

Але іноді в дитини може бути все, крім батьківської уваги і любові. Саме тоді поруч з дитиною є колектив нашого закладу, всі зусилля якого спрямовані на те, щоб діти зростали здоровими, не відчували браку ласки, емоційного спілкування, щоб у них були всі необхідні умови для розвитку та повноцінного життя.

Мета діяльності КНП ЛОР «Львівського обласного спеціалізованого будинке дитини «Любисток» – медико-соціальний захист дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, які залишились без батьківського піклування, а також дітей з вадами фізичного та розумового розвитку.

КНП ЛОР «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Любисток» був створений в довоєнні роки і вже багато років є рідною домівкою для багатьох малюків залишених без батьківського піклування.

В нашому будинку дитини виховуються діти від народження до 3-х річного віку та діти з інвалідністю до 4-х річного віку. В закладі функціонує 5 груп, в яких виховується від 9 до 13 дітей, залежно від віку і стану здоров’я. На даний час в закладі перебуває 64 дитини. І кожна дитина щоденно отримує кваліфіковану допомогу мультидисциплінарної команди фахівців будинку дитини.

Керівництво закладом здійснює директор Галина Петрівна Качановська


Наші лікарі:

Діти КНП ЛОР «Львівського обласного спеціалізованого будинку дитини «Любисток» знаходяться під постійним спостереженням 4-х лікарів-педіатрів та невролога. Дітей оглядають щоденно, дають рекомендації відносно лікування, режиму дня, підбирають збалансоване харчування, при потребі скеровують на додаткові обстеження, консультації, аналізи в інші заклади охорони здоров’я; планують та проводять профілактичні щеплення.

Також лікарі активно співпрацюють з середнім та молодшим медичним персоналом та вихователями.


Наші педагоги:

До складу нашого педагогічного колективу входять старший вихователь, вихователі, логопеди та музичний керівник.

Завдання нашого колективу навчити дітей спілкуватися рідною мовою: з дорослими, між собою, пізнавати оточуючий світ через читання казок, розповідей, вивчення віршів, пісень, потішок – це дуже важливо для вихованців нашого будинку.

Невід’ємним завданням є забезпечення рухової активності дітей, тому вихователі проводять групові і індивідуальні заняття з фізичного розвитку , прогулянки, руханки.

Музичний керівник організовує дитячі ранки, розваги, спортивні свята, де кожна дитина приймає активну участь і розкриває свої вміння.


Наш середній та молодший медичний персонал:

Безпосередньо доглядом за дітьми у групах займається середній та молодший медичний персонал: догляд, купання, прогулянки, супровід в інші медичні заклади, при потребі проводять медичні маніпуляції.